Leczenie niepłodności

Strona Główna » Leczenie niepłodności

25 CZE 2019

Dr n. med. Piotr Pierzyński jest ginekologiem-położnikiem, specjalistą medycyny rozrodu, autorem książki "Zajść w Ciążę" - poradnika dla par planujących poszerzenie rodziny i starających się o ciążę.

Szkolenie zawodowe odbył w czołowych klinikach leczenia niepłodności w Polsce i Wielkiej Brytanii. Posiada certyfikację z medycyny rozrodu wydaną przez British Fertility Society (Brytyjskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu).

Na co dzień pracuje w Klinice Rozrodczości i Ginekologii Endokrynologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Jego zainteresowania naukowe skupiają się na niepłodności męskiej i leczenia niepłodności u par z wcześniejszymi niepowodzeniami leczenia. W ramach prywatnej praktyki prowadzi konsultacje z ginekologii, położnictwa, planowania ciąży, leczenia niepłodności i niepłodności męskiej. Jego zasadą jest indywidualne podejście do problemów każdej pacjentki, pacjenta czy pary.

Jako ekspert stowarzyszenia Nasz Bocian na forum internetowym www.nasz-bocian.pl odpowiada na pytania pacjentów związane z niepłodnością męską i poronieniami.

Konsultacja w ocenie płodności i przygotowania do ciąży to spotkanie z obojgiem partnerów. Proszę o zabranie ze sobą wyników wszelkich ostatnio wykonanych badań (badania USG, badania krwi, inne).